HAKKIMIZDA

 

 

   Salonumuz 2013 yılından itibaren İstanbul Kartal'da hizmet vermektedir. 

   Salonumuzda  tüm güzellik uygulama hizmetleri verilmektedir. Fakat özellikle İpek Kirpik Uygulamasında salonumuz uzmanlaşmıştır.  Şu an hali hazırda İstanbul genelinden ve çevre illerden çok sayıda İpek Kirpik uygulaması yaptırmak isteyen kişilere hizmet vermektedir.

Kirpik uzatmada temel prensibimiz takılan kirpiklerin daha uzun süre ve daha rahat kullanımını sağlayan teknikleri uygulamaktır.2016 yılından itibaren KAŞMİR KİRPİK uygulamasını tüm Türkiye'ye tanıtarak kirpik uzatma yöntemleri arasında devrim başlatmıştır.

     En önemli sloganımız "referansımız uygulama örneklerimizdir"

Bu slogandan yola çıkarak tüm İpek Kirpik Uygulamalarımızı öncesi ve sonrası ile web sayfalarımız ve sosyal medya sayfalarımızda 2013 yılından beri düzenli olarak paylaşmaktayız. Şu an 400 'ün üzerinde kendi yaptığımız İpek Kirpik uygulama örneği ile Türkiye'nin en büyük İpek Kirpik uygulama arşivine sahibiz.

Siz de burada yer almak istiyorsanız. Salonumuzda sizi ağırlamaktan gurur duyarız

Hyasminbeuty İşletmecisi 

 

Uzm.Eğt.Est Hümeyra YASMİN

İletişim

 

 

humeyra@hyasmin.com

 

Tel: 0216 4885152

Whatsapp: 0553 0203502

  • Facebook Basic Black
  • Pinterest Basic Black
  • Black Tumblr Icon

© 2016  Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : " ipekkirpikistanbul  web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."

HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR  Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662Tüm hakları saklıdır.

© Copyright Hyasminbeauty