Kirpik Uygulama

Ücretleri

Kirpik Protezi Uygulamalarında 

Fırsatı  kaçırmayın
İpek Kirpik Uygulaması     250 TL


Mink Kirpik Uygulaması   290 TL


Kaşmir Kirpik Volume Uygulaması

290 TL

Kaşmir Kirpik Klasik Uygulaması

300 TL

Kaşmir Kirpik Y 3D Uygulaması

320 TL

Kampanya hakkında detaylı bilgi için

Hyasminbeauty

Kartal / İstanbul

0216 4885152

Whatsapp 0553 0203502

Fiyat

Politikamız

****Kirpik Protezi uygulamalarımızda eklenen kirpik sayısı sınırı yoktur. 


*****Kirpik uzunluk kıvrım ve yoğunluk isteğinize göre ayaralanabilmektedir. Bu durumlarda ekstra bir ücret alınmamaktadır.


***** Uygulama için mutlaka randevu alınması gerekmektedir. Kendi beğeninize uygun kirpik uygulamasının yapılabilmesi için; uygulamaya gelmeden önce linkteki web sayfamızdaki uygulama örneklerimizi mutlaka inceleyin. 


****Mink Kirpik, Kaşmir Kirpik ve İpek Kirpik malzeme olarak tamamen birbirinden farklı kirpiklerdir***


**** Kamelia Kirpik malzeme olarak Mink Kirpiktir. Fakat özel teknoloji ile farklı kıl boylarından oluşan Mink kirpikler aynı kirpik demeti içinde bulunmaktadır. Doğal görünümlü 6D kirpik uygulamalarında kullanılan özel bir kirpiktir. 


****Taş ve simli kirpik eklenmesi istendiğinde ekstra ücrete tabidir.**
Eklenen taşlı kirpik başına
5 TL ücret alınmaktadır. Simli kirpiklerde eklenen 3 tane simli kirpik 2 TL ekstra ücrete tabidir.


**** Renk gradientli (renk geçişli ) ve renkli kirpik uygulamalarında ekstra 20 TL ücret alınmaktadır. Renk gradientli ve renkli kirpikler Kaşmir Kirpik uygulamasında mevcuttur 

Mevcut Kampanyamız

Mevcut 
Kampanyamız

© 2016  Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : " ipekkirpikistanbul  web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."

HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR  Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662Tüm hakları saklıdır.

© Copyright Hyasminbeauty